Sklepy Medyczne GOMED

Idź do spisu treści

Menu główne

Podnosnik HOYER

Oferta

Podnośnik sufitowy HOYER jest idealnym narzędziem do opieki i pielęgnacji osób o ograniczonej mobilności i do transportu. Dzięki swojej konstrukcji umożliwia podnoszenie i opuszczanie pacjenta w dowolnym zakresie wysokości (napęd pionowy - standardowe wyposażenie, typ 72005) oraz bardzo łatwe przesuwanie w osi poziomej przez opiekuna dzięki łożyskowanym prowadnicom. Podnośnik sufitowy HOYER oferuje użytkownikom większą niezależność i tym samym wzmocnia pewność siebie.

Podnośnik sufitowy HOYER z dodatkowym napędem poziomym (opcja, typ 72007) można obsługiwać bez pomocy osoby trzeciej i sprawia, że jest możliwe, na przykład, samodzielnie dostanie się z łóżka do łazienki i WC.

Szyny, po których porusza się podnośnik, umiejscowione są pod sufitem, dzięki czemu nie ograniczają przestrzeni pomieszczeń, a przy tym są bardzo estetyczne. Różne rozwiązania techniczne umożliwiają montaż szyn na 99% sufitów.

Opatentowany system
szyn HOYER daje możliwość budowania dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta rozwiązań. Późniejsza rozbudowa jest możliwa poprzez system plug-in. Przy minimalnym wysiłku osiądamy maksimum zastosowań. Poszczególne elementy szyn są każdorazowo dopasowywane do pomieszczeń.

Podnośnik sufitowy HOYER jest wyposażony w baterię o długiej żywotności, a więc urządzenie jest niezależne od sieci energetycznej. Ze względu na niskie napięcie 24 V doskonale nadaje się do łazienek i na baseny. Dla elektrycznie sterowanych elementów systemu szyn nie ma konieczności układania dodatkowych kabli zasilających. W pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność (np. baseny) urządzenie wyposażone jest w wodoodpornego pilota (IP66).

Podnośnik sufitowy
HOYER nie tylko umożliwia łatwy transfer np z łóżka na wózek inwalidzki. Różnorodne możliwości systemu szyn oferują rozwiązania precyzyjnie dopasowane do potrzeb każdej osoby. Mieszkanie, w którym zamotowany jest podnośnik sufitowy HOYER, może być w pełni umeblowane - sypialnia, łazienka, WC i korytarze - nie ma konieczności zmian, aby w pełni korzystać z funkcjonalności jaką daje podnośnik. Również w miejscach takich jak szpitale, ośrodki rehabilitacyjne podnośnik sufitowy HOYER znajduje swoje zastosowanie.

Modele podnośników sufitowych HOYER 72005 i 72007 mają udźwig 160 kg. W wersji 72005/250 oraz 72007/250 modele ma udźwig 250 kg. Dla cięższych pacjentów, mamy system podnoszenia o udźwigu 320 kg.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z naszym doradcą:

  • telefonicznie - 605 997 186

  • mailowo - info@gomed.pl


Zapraszamy do galerii zdjęć z naszych realizacji

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego