Sklepy Medyczne GOMED

Idź do spisu treści

Menu główne

Revolution Slim

Oferta > Profilaktyka

Revolution Slim to innowacyjny, wygodny i skuteczny produkt, który zrewolucjonizuje pojęcie odchudzania. Dzięki zastosowaniu mikrokapsułek jest bogaty w naturalne składniki aktywne, takie jak kofeina, retinol, kwasy tłuszczowe, aloes oraz witamina E, kształtuje sylwetkę i zmniejsza uszkodzenia spowodowane przez cellulit, które dotykają prawie 90% kobiet. Wykonany jest z nowej generacji włókna połączonego z naturalnym kauczukiem.

Revolution Slim to absolutna nowość w świecie fitness. Jest on sojusznikiem kobiecego piękna bez zmiany codzienności, a jednocześnie w trakcie aktywności fizycznej pobudza mikrokrążenie skóry, które dotlenia tkanki i powoduje szybsze spalanie tłuszczu.

Revolution Slim jest najnowszym i wysokowydajnym produktem w zakresie techno-tkaniny, który niczym druga skóra, idealnie dopasowuje się do każdego ciała zapewniając mu komfort. Jest bardzo lekki, wyjątkowo cienki, lecz mimo to nie prześwituje, gwarantując jednocześnie maksymalną kontrolę mięśni.

Możesz spokojnie spać i chudnąć. Modele na dzień i na noc stosuje się przy odchudzaniu dolnych partii ciała (od linii pod biustem aż po łydki), kolekcja nadaje się zarówno jako ubiór wierzchni a także noszony pod spód jako bielizna. Szew boczny został zastąpiony szerokim modelującym, bocznym pasem lub zupełnie pominięty. „Slim Collection” proponuje wzory z dłuższymi lub krótszymi nogawkami (do wyboru trzy długości) lub mocniej podkrojony model - bez nogawki.
Dla odchudzenia całej, dolnej partii ciała proponujemy getry ze stopką; idealnie pracują na całej długości nóg, od części pod biustem aż po łydki. Każdy model z tej grupy ma wyżej podniesiony stan, dzięki czemu odchudza również linie pasa i bioder.
Wszystkie produkty z kolekcji uszyte są z tego samego materiału, występują w tych samych kolorach i można je ze sobą łączyć.

Active sport to modele o charakterze sportowym dla osób aktywnych. W trakcie aktywności fizycznej pobudzane jest mikrokrążenie skóry, które dotlenia tkanki i powoduje szybsze spalanie tłuszczu.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego