Sklepy Medyczne GOMED

Idź do spisu treści

Menu główne

Sprzęt stomijny

Oferta > Środki pomocnicze

SenSura® Mio

SenSura Mio to nowy worek zamknięty, przeznaczony dla osób z kolostomią ze wskazaniem do używania sprzętu 1-częściowego z płaskim przylepcem.

SenSura®
sprzęt 1-częściowy

Przylepiec dwuwarstwowy SenSura® oferuje osobie ze stomią wysoki stopień bezpieczeństwa. Worki stomijne SenSura® 1-cz. są dyskretne i przyjazne dla skóry.

SenSura® Click
sprzęt 2-częściowy

Połączenie innowacji przylepca dwuwarstwowego SenSura® ze sprawdzonym system łączenia worka z płytką - zameczkiem Click oferuje osobie ze stomią wyjątkowe poczucie pewności. Wyraźnie słyszalne kliknięcie zameczka Click oznacza, że worek z płytką został bezpiecznie i poprawnie połączony.

Easiflex®
sprzęt 2-częściowy

Easiflex - elastyczny sprzęt 2-częściowy w systemie przylepcowym dla osób aktywnych.

Alterna®
sprzęt 1-częściowy

Sprzęt 1-częściowy Alterna® z przylepcem ze spiralną strukturą, zapewnia optymalną przyczepność i doskonałą ochronę skóry. Wyściółka sprawia, że worek jeszcze bardziej dyskretny.

Alterna®
sprzęt 2-częściowy

Alterna sprzęt 2-częściowy opiera się na mechanicznym systemie łączenia worka stomijnego z płytką stomijną. Jego częścią jest zameczek dający osobie ze stomią poczucie pewności. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zablokować i odblokować łączenie worka z płytką. Gdy usłyszymy kliknięcie zameczka, oznacza to, że worek bezpiecznie przylega do płytki.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego